ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Google Ara

Custom Search

EN ÇOK OKUNANLAR

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Kastamonu Sanayi Fuarı Başlıyor

Kastamonu Sanayi Fuarı Başlıyor

Tarih 23 Aralık 2017, 11:31 Editör Metin Sentürk

Kasiad Kastamonulu Sanayicileri KASTEXPO' da Biraraya Getiriyorİstanbul’da ilk resmi şehir fuarı KASTEXPO Alın Terimizin Bereketiyle … KASTEXPO Kastamonu Sanayici ve İş Dünyası Fuarı 25-30 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinin 9 ve 10. hollerinde gerçekleşecek. İstanbul’da ilk kez yapılacak olan şehir fuarının yaklaşık 250 Kastamonulu katılımcı firmayı bir araya getirmesi planlanıyor.

Bu yıl mart ayında İstanbul Fuar Merkezi 11.holde 106 katılımcı firmanın iştirakiyle düzenlenen KASTEXPO’nun ikincisi, 2017 yılı Aralık ayında yapılacak. İstanbul’daki ilk şehir fuarı olma özelliğiyle öne çıkacak organizasyona katılacak firmaların toplam cirolarının 7 milyar doları aşması bekleniyor. %25 KOSGEB desteği de sağlanacak fuar, TOBB Fuar takviminde de yer alacak. Konuyla ilgili gazetemize açıklamarda bulunan Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Genel Başkanı Ayhan Aslan, “Hem iş adamlarımızın birbiri arasındaki iletişimi ve alışverişi güçlendirecek hem de ortak projeler üretmemizi sağlayacak tek fuar olan KASTEXPO, 2017 yılında 25-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.İstanbul Fuar Merkezinin 9 ve 10. Hollerinde düzenlenecek fuar 12 bin 500 metrekare alanda 250’nin üzerinde katılımcı firmayla on binlerce ziyaretçiye kapılarını açacak.” dedi.

Alın Terimizin Bereketiyle …

KASTEXPO’nun 2017 sloganının ‘Alın Terimizin Bereketiyle’ olacağını bildiren Ayhan Aslan “Geçtiğimiz yıl zirve olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliği 2017 yılında fuar statüsüne taşıyacağız. Bunun için tüm girişimler tamamlandı. İstamonu Fuar Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi organizasyonuyla Türkiye Odalar Borsalar Birliği’ne kayıtlı olarak ekonominin merkezi İstanbul’da ilk şehir fuarını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öte yandan fuara katılacak firmaların üretimden elde ettikleri net ciroları toplamda 7 milyar doları aşacak. Bu rakam bile başlı başına KASTEXPO’nun ne kadar önemli olduğunu gösteriyor” diye konuştu.

Pazarın arttırılması için adım atıyoruz

Ekonomik birleşme, birleşmeye giden ekonomilerde mal ve hizmet akımlarının önemine değinen KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan şunları söyledi: “Ancak birbirleri arasında mal ve hizmet alımı yapan iş adamlarımız kendi aralarında var olan potansiyel gücün farkına varabilirler. KASTEXPO’yu bunu sağlamak için gerçekleştiriyoruz. Kastamonulu sanayici ve iş adamlarının iş birliği içinde olması büyük bir ihtiyaç. Sağduyulu ve rekabetçi bir iş çevresinin geliştirilmesi göz önünde tutularak; vatandaşlar ve iş adamlarının yararına pazarların daha da arttırılması için adımlar atıyoruz. İş birliğinin basit bir düzeyden başlatılması, ileriye yönelik ortak bir amaç belirlememiz toplumumuzun menfaatine olacaktır.”

 İstamonu Gazetesi bünyesinde oluşturulan İstamonu Fuar Hizmetleri Limited Şirketi, KASTEXPO’nun resmi fuar organizatörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. Konuyla ilgili İstamonu Gazetesi İmtiyaz sahibi ve İstamonu Fuar Hizmetleri Limited Şirketi sahibi Hüseyin Karadeniz, İstamonu fuar hizmetleri bir çok konu da ilklere imza atacak şekilde fuar ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği yapacaklarını belirtti.

Karadeniz, KASTEXPO gibi çok önemli sanayi fuarının organizatörlüğünün tarafımıza layık görülmesi bizim için onur bir görev, KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan başta olmak üzere, tüm yöneticilere teşekkür ederek sözlerine son verdi.
amasyarentacar rent a car amasya suat zenginYeniyol Cd. İşçimen Apt. No:144 AMASYA Tel: 0358 218 99 01 Fax:0358 218 45 01 Gsm:0532 586 85 97 0533 300 36 05

Bu haber 891 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Şevket Yazkan CHP' den İstifa Etti

Şevket Yazkan CHP' den İstifa Etti 50 Yıllık CHP Üyeliği Sona Erdi. Şevket Yazkan İstifası İle İlgili Bir Açıklama Yayınladı.

Anket Sona Erdirildi

Anket Sona Erdirildi Anket Amacından Uzaklaştığı İçin Sonlandırıldı.

Siyaset Isınıyor09 Mayıs 2018

İSTATİSTİKLER

    52 kategori altında, toplam 3335 haber bulunmaktadır.

    Bu haberler toplam 9394316 defa okunmuş ve 3725 yorum yazılmıştır.

    Toplam 8 Editör var.

TOPLİST

    Hosting Hizmetleri


    Web Stats

Abanahaber
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi